Sparta Białołęka

Uczniowski Klub Sportowy

Nie zawsze wygrywa ten, kto osiągnie najlepsze wyniki

Relacja i zdjęcia z turnieju tenisa stołowego o puchar Dyrektora SP 154

Szanowni Państwo,

Turniej o Puchar Dyrektora SP 154 za nami!

Zapraszamy do krótkiej relacji i do galerii: https://www.facebook.com/pg/spartabialoleka/photos/?tab=album&album_id=2659749434122476

W sobotę 18.02 w naszej szkole został rozegrany turniej o Puchar Dyrektora SP 154. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna.
Turniej był skierowany do dzieci, młodzieży oraz rodziców naszej szkoły. Podobnie jak w zeszłym roku do rozgrywek zgłosiła się bardzo duża liczba chętnych. Na naszej imprezie gościła również reprezentacja szkoły nr 110. Rozgrywki odbywały się aż w 6 kategoriach :

- klasy I-III
- Klasy IV-VI chłopcy i dziewczynki
- klasy VII-VIII
- kobiety
- mężczyźni

Zawodnicy mieli do dyspozycji 9 stołów, przy których zaangażowano 20 sędziów, uczniów naszej szkoły i dzięki ich pracy rozgrywki mogły przebiec bardzo sprawnie. Nad całością czuwał sędzia Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego.

Turniej przebiegał w bardzo przyjaznej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników - co bardzo cieszyło organizatorów - oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.
Dziękujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Serdecznie zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nasz klub i szkołę oraz mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.

UKS Sparta Białołęka

 

Pliki cookie pozwalają nam oferować lepsze usługi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich wykorzystywanie. Chcę dowiedzieć się więcej