Sparta Białołęka

Uczniowski Klub Sportowy

Nie zawsze wygrywa ten, kto osiągnie najlepsze wyniki

Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.

W dniach 12-13 grudnia w Radzyminie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych.

Klub UKS Sparta Białołęka reprezentowali Wiktor Sewera oraz Julia Nawalaniec grający w grupie do lat 15.
Pierwszego dnia podczas szachów błyskawicznych zawodnicy Sparty zaprezentowali się bardzo dobrze, Wiktor zajął 3 miejsce w kategorii chłopców do lat 15, Julia natomiast zajęła 2 miejsce w kategorii dziewcząt do lat 15.
Drugiego dnia również zdobyli dwa takie same medale w szachach szybkich.
Podsumowując w ciągu dwóch dni Mistrzostw reprezentacja UKS Sparty, składająca się z dwóch zawodników zdobyła aż 4 medale Mistrzostw Mazowsza Juniorów.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i trenerom.