Sparta Białołęka

Uczniowski Klub Sportowy

Nie zawsze wygrywa ten, kto osiągnie najlepsze wyniki

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SP 154

REGULAMIN

TURNIEJU O PUCHAR DYREKTORA SP 154

2 października 2021, WARSZAWA

 

 1. ORGANIZATOR

 

Uczniowski Klub Sportowy Sparta Białołęka

 

 1. WSPÓŁORGANIZATOR

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 w Warszawie

 

III. TERMIN I MIEJSCE TURNIEJU

 

 Sobota 2.10.2021 r. Sala sportowa SP 154, ul. Leśnej Polanki 63/65

 

 1. ZGŁOSZENIA

 

Zgłoszenia do turnieju można dokonać w formie elektronicznej do dnia 29.09.2021 do godziny 20.00, na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Librusem

 

Zgłoszenie musi zawierać:  - IMIĘ I NAZWISKO, ROK URODZENIA, NR TEL KONTAKTOWEGO.

 

 1. UCZESTNICTWO

 

Do rozgrywek dopuszczone są osoby zdrowe (brak kontuzji). Każdy z zawodników musi podpisać oświadczenie, że nie jest chory, ani nie przebywał z osobą zarażoną na COVID 19 przez ostatnie 14 dni. Oświadczenia będą dostępne w biurze zawodów. Uczestnictwo w turnieju ma charakter dobrowolny, każdy biorący w nim udział czyni to na własną odpowiedzialność. W przypadku udziału w turnieju osób niepełnoletnich, wymagane jest pisemne oświadczenie opiekuna. Każdy z uczestników zobowiązany jest posiadać własną rakietkę do tenisa stołowego oraz buty i strój sportowy (koszulka nie może być biała). UWAGA: Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek ze względów organizacyjnych.

 

 KATEGORIE:

 

 rocznik 2009 i młodsi - start o godzinie 10:00

 rocznik 2007-2008 - start o godzinie 11:00

 OPEN –  rocznik 2006 i starsi - start o godzinie 12:00

 

 1. PRZEPISY GRY.

 

W czasie rozgrywek obowiązują przepisy gry w tenisa stołowego PZTS. System rozgrywek uzależniony będzie od ilości startujących. Turniej poprowadzi uprawniony sędzia główny, natomiast mecze będą sędziować wyznaczeni przez organizatora doświadczeni sędziowie.

 

VII. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH .

 

UKS Sparta Białołęka z siedzibą w Warszawie przy ul. Leśnej Polanki 63/65przetwarza dane osobowe zawarte w formularzu zgłoszenia do zawodów wyłącznie w celu przeprowadzenia i organizacji imprezy. Dane nie będą udostępniane żadnym innym podmiotom. Dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do ich wglądu i poprawiania. Administrator danych zastrzega sobie prawo do wykorzystania danych w zakresie wizerunku, imienia i nazwiska, szkoły w celach promocyjnych w postaci publikacji w mediach, szczególnie w stosunku do osób i szkół, które zostaną wyróżnione za świadomą zgodą osoby, której dane dotyczą.

 

VIII. UWAGI KOŃCOWE .

 

 1. Przy rejestracji wymagana jest legitymacja szkolna, bądź dowód osobisty. Każdy z zawodników musi podpisać oświadczenie, że nie jest chory, ani nie przebywał z osobą zarażoną na COVID 19 przez ostatnie 14 dni. Oświadczenia będą dostępne w biurze zawodów.
 2. Wymagane jest obuwie na zmianę z niebrudzącą podeszwą oraz strój sportowy (spodenki i koszulka).
 3. Zawodnicy biorący udział w turnieju obowiązani są do przestrzegania postanowień regulaminu i przepisów gry.
 4. Zawodnicy ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez siebie.
 5. Zawodnicy biorący udział w turnieju grają na własną odpowiedzialność.
 6. Odbiór i przyjęcie zasad regulaminu potwierdzony jest zgłoszeniem się do turnieju.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i ewentualnych wynikłych z tego kontuzji, wypadków i urazów.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za kontuzje, wypadki urazy oraz koszty leczenia wynikłe z tytułu udziału w zawodach, w tym dojazdu na z turnieju włącznie.
 9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności prawnej za szkody powstałe w wyniku utraty mienia w trakcie zawodów.
 10. Nad poprawnością przebiegu turnieju czuwa organizator.

 

 1. POZSTAŁE POSTANOWIENIA

 

 1. Prawo do interpretacji regulaminu turnieju zastrzega sobie organizator.
 2. W kwestiach nieobjętych regulaminem ostateczną decyzję podejmuje organizator.
 3. W szatni nie należy pozostawiać rzeczy wartościowych. Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatni oraz na terenie organizowanych zawodów.
 4. Każdy uczestnik ponosi odpowiedzialność za przedmioty wartościowe osobiście.
 5. Organizator zastrzega sobie prawo interpretacji i decyzji we wszystkich sprawach związanych z zawodami.

 

 1. ZASADY BEZPIECZEŃSTAWA ZWIĄZANE ZE STANEM EPIDEMII COVID 19

 

 1. Każdy uczestnik turnieju, będzie poddany pomiarowi temperatury podczas pierwszego wejścia na halę sportową. Jeśli będzie ona przekraczała dopuszczalną wartość, zawodnik nie zostanie dopuszczony do zawodów.
 2. Każdy uczestnik jest zobowiązany do posiadania własnej maseczki oraz rękawiczek ochronnych. Ponieważ rozwój epidemii jest dynamiczny, obowiązek noszenia maseczki będzie wymagany zgodnie z aktualnie panującymi przepisami.
 3. Przed wejściem na halę oraz po każdej skończonej grze, obowiązuję dezynfekcja rąk przygotowanym przez organizatora płynem zgodnym z zaleceniami MZ.
 4. Bezwzględnie należy zachowywać dystans społeczny i zalecane odległości między uczestnikami oraz osobami obsługującymi turniej.
 5. Podczas gry unikamy tradycyjnych przywitań przed grą oraz uścisków dłoni po grze.
 6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian wyżej wymienionych obostrzeń, zgodnie z aktualnymi zaleceniami oraz przepisami, panującymi w dniu zawodów.
 7. Organizator nie odpowiada za odwołanie zawodów, w chwili kiedy aktualne przepisy uniemożliwiać będą ich przeprowadzenie w dniu zawodów tj. 02.10.2021r.

 

 

 

Organizator :

 

Krzysztof Jabłonowski

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 608 021 151

Pliki cookie pozwalają nam oferować lepsze usługi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich wykorzystywanie. Chcę dowiedzieć się więcej