Sparta Białołęka

Uczniowski Klub Sportowy

Nie zawsze wygrywa ten, kto osiągnie najlepsze wyniki

O klubie

UKS Sparta Białołęka

 

Uczniowski Klub Sportowy Sparta Białołęka rozpoczął swoją działalność we wrześniu 2013 r.

Stowarzyszenie powołali do życia nauczyciele SP 154 w odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie piłką nożną, zwłaszcza w klasach I-III. Klub kieruje swoją ofertę głównie do uczniów szkoły, dopasowując godziny treningów do planu lekcji, ale oczywiście nie zamyka swoich zajęć dla dzieci spoza szkoły. Impulsem zajęć piłki nożnej było powołanie sekcji piłki siatkowej, szachowej oraz tenisa stołowego, na które również było bardzo dużo chętnych.
W ciągu ponad ośmioletniej działalności w naszym klubie działają cztery sekcje, które skupiają ponad 200 członków w czterech grupach piłki nożnej, dwóch grupach piłki siatkowej i tenisa stołowego oraz sekcji szachowej
Działalność klubu nie ogranicza się oczywiście tylko do treningów. UKS Sparta Białołęka organizuje liczne turnieje, spotkania z innymi drużynami, imprezy integracyjne. Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy wiele obozów letnich oraz zimowych, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Wszystkie zajęcia w naszym klubie odbywają się na obiektach SP 154 oraz SP 342 co jest dodatkowym atutem dla wszystkich naszych dzieci i rodziców.

Serdecznie zapraszamy na nasze treningi !!!

Pliki cookie pozwalają nam oferować lepsze usługi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich wykorzystywanie. Chcę dowiedzieć się więcej