Sparta Białołęka

Uczniowski Klub Sportowy

Nie zawsze wygrywa ten, kto osiągnie najlepsze wyniki

Kolonie sportowe informacje

Szanowni Państwo,

W związku z wyjazdem Państwa dzieci na kolonie sportowe prosimy o zapoznanie się z następującymi informacjami:

  • Data i godz. wyjazdu – 23. 06. 2018 r, ( sobota ) wyjazd pociągiem o godz.12:04 z Dworca Wschodniego, przyjazd do Wałcza o godz. 18:39, skąd udajemy się podstawionym autokarem do ośrodka.Po przybyciu na miejsce planowana jest obiadokolacja .

  • Miejsce zbiórki – Dworzec Warszawa Wschodnia ,godz. 11.15 przy kasach

  • Data i miejsce planowanego powrotu – 1. 07. 2018r,( niedziela ) godz.9:44, przyjazd Dworzec Warszawa Wschodnia , godz. 16.01

Na kolonie należy zabrać :

- ubrania sportowe: spodenki ,koszulki, ciepła bluza sportowa, kurtka przeciwdeszczowa obuwie sportowe ,strój kąpielowy na basen

- krem do twarzy, okulary przeciwsłoneczne ,czapka z daszkiem, mały podręczny plecak na wycieczki

Dokumenty, które należy zabrać ze sobą:- legitymacja szkolna ( ważna ) - obowiązkowo ! W przypadku braku legitymacji dopłata ( koszt ponoszą rodzice ) u konduktora. Proszę na legitymacji sprawdzić nr PESEL ( w przypadku jego braku proszę o uzupełnienie w sekretariacie szkoły, gdyż legitymacja nie będzie ważna )

- ksero karty szczepień ( prosimy o dołączenie jej do karty kolonijnej ) jeśli ktoś nie dostarczył wcześniej

- kieszonkowe, najlepiej w małych nominałach ( ok.15 – 20 zł \dzień ) w podpisanej kopercie w małych nominałach. Pieniądze będzie można przekazać wychowawcom przed odjazdem . Można zabrać ulubione gry i filmy DVD itp.

Prosimy również o dodatkowe informacje, jakie leki i w jakich dawkach dziecko powinno zażywać podczas kolonii.
Pragniemy poinformować Państwa o deponowaniu dzieciom telefonów komórkowych i wydawaniu ich w określonej porze w ciągu dnia o czym Państwo będziecie oczywiście poinformowani.

Ze względu na podróż pociągiem prosimy o spakowanie dzieci w bagaże o rozsądnych gabarytach w celu sprawnego ich przenoszenia.
Prosimy o rodzicielską rozmowę na temat kulturalnego, zdrowego i bezpiecznego zachowania podczas pobytu.

Życzymy Państwu i Państwa Dzieciom udanego wypoczynku!!!

Pliki cookie pozwalają nam oferować lepsze usługi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich wykorzystywanie. Chcę dowiedzieć się więcej