Sparta Białołęka

Uczniowski Klub Sportowy

Nie zawsze wygrywa ten, kto osiągnie najlepsze wyniki

Nowe zasady bezpieczeństwa w sporcie

Szanowni Państwo,
 
zapraszamy do naszego klubu na zajęcia sportowe. Wytyczne Rady Ministrów w sprawie działalności klubów sportowych nie wnoszą zmian w ich dotychczasowym funkcjonowaniu:
 
Nowe zasady bezpieczeństwa w sporcie.
 
7 listopada weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
 
W świetle nowych regulacji bezpieczeństwa, wprowadza się zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na bieganiu lub jeździe na rowerze, z wyjątkiem organizowanych przez polski związek sportowy lub pozostających w bezpośrednim związku z prawami wyłącznymi polskiego związku sportowego.
 
UWAGA!
Wyżej wymienione zmiany nie odnoszą się do indywidualnych aktywności polegających na bieganiu lub jeździe na rowerze (jednakże osoby te zobowiązane są do zakrywania ust i nosa).
 
Powyższy zakaz nie dotyczy również zorganizowanych zajęć sportowych (przeprowadzanych w ramach usługi przez podmiot, który w zakresie swojej działalności ma możliwość wykonywania takiej usługi).
 
Zakaz nie dotyczy także sportów, których jednym z elementów jest bieganie (np. piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka itp.).
 
Z poważaniem
 
Zarząd
UKS Sparta Białołęka

Pliki cookie pozwalają nam oferować lepsze usługi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz ich wykorzystywanie. Chcę dowiedzieć się więcej